Camillus black 2 - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá / matná černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
1. RL-R62931832 incl.1x18W LED/1650Lm/3000K detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 300.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hloubka | 300.0 mm |
| Světelný tok | 1650 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 204 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 014 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 469 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 469 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R62932032 incl.1x24W LED/2000Lm/3000K detail výrobku
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
2 166 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 139 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 139 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. RL-R62931032 incl.1x10W LED/850Lm/3000K detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 170.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hloubka | 170.0 mm |
| Světelný tok | 850 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
676 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 979 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 979 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
