Camillus black - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá / matná černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
1. RL-R62922432 incl.1x24W LED/2000Lm/3000K detail výrobku
| Barva | matná černá / bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 22 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 30.0 mm |
| Průměr | 400.0 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 190 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 924 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 789 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 789 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R62921532 incl.1x15W LED/1350Lm/3000K detail výrobku
| Barva | matná černá / bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 13 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 30.0 mm |
| Průměr | 260.0 mm |
| Světelný tok | 1350 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 823 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
827 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 199 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 199 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. RL-R62921032 incl.1x10W LED/850Lm/3000K detail výrobku
| Barva | matná černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 9 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 30.0 mm |
| Průměr | 170.0 mm |
| Světelný tok | 850 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 406 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
542 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
