Ebony L - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | mléčná |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Včetně zdroje | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Lux-48003 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / černá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Délka | 550 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | CHROME-BLACK PAINTING/FROSTED |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
3 012 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 862 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 862 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Lux-48005 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / černá |
| Výkon | 8x33 W |
| Výška | 2800 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Lux-48004 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / černá |
| Výkon | 5x33 W |
| Výška | 2400 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Lux-48002 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / černá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | CHROME-BLACK PAINTING/FROSTED |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 2-5 dnů.
Výprodej -30%
1 330 Kč 931 Kč
počet výprodejových kusů: 1
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Lux-18058 detail výrobku
| Barva | saténový chrom |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | NICKEL SATIN/FROSTED |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
