Lux-48002 - Ebony L
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom-lesklý / černá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Barva | CHROME-BLACK PAINTING/FROSTED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 33 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Včetně zdroje | |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 2-5 dnů.
Výprodej -30%
1 330 Kč 931 Kč
počet výprodejových kusů: 1
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
