Arena II Sollux - Kuchyňská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0116 Pendant lamp ARENA 35 grey detail výrobku
| Barva | šedá |
| Výkon | 2x60 W |
| Výška | 800 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 979 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 570 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 570 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Sol-SL.0119 Pendant lamp ARENA 45 grey detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | šedá |
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 800 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 531 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 287 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 287 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0117 Pendant lamp ARENA 35 white detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 2x60 W |
| Výška | 800 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 14 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 830 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 376 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 376 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0120 Pendant lamp ARENA 45 white detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | bílá |
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 800 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 24 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 278 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 958 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 958 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0115 Pendant lamp ARENA 35 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 2x60 W |
| Výška | 800 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 830 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 376 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 376 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0118 Pendant lamp ARENA 45 black detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | černá |
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 800 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 19 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 278 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 958 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 958 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
