Arena Sollux - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0122 Ceiling lamp ARENA 35 grey detail výrobku
|
Imitace škrábaného hliníku |
|
| Barva | stříbrná |
| Výkon | 2x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 16 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Výprodej -49%
2 181 Kč 1 112 Kč
počet výprodejových kusů: 1
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Sol-SL.0125 Ceiling lamp ARENA 45 grey detail výrobku
nevyobrazeno|
Imitace škrábaného hliníku |
|
| Barva | stříbrná |
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 11 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 232 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 899 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 899 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0123 Ceiling lamp ARENA 35 white detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 2x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 21 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 542 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 002 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 002 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0126 Ceiling lamp ARENA 45 white detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | bílá |
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 28 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 979 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 570 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 570 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0121 Ceiling lamp ARENA 35 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 2x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 52 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 542 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 002 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 002 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0124 Ceiling lamp ARENA 45 black detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | černá |
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 979 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 570 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 570 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
