Pastelo black - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Sol-SL.0469 Pendant lamp PASTELO 1 black detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Délka | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 232 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Supercena
621 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 807 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 807 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0470 Pendant lamp PASTELO 3 black detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 900 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 106 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Supercena
1 518 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 972 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 972 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0471 Pendant lamp PASTELO 3P black detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Výška | 900 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 79 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 634 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 122 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 122 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0472 Pendant lamp PASTELO 5 black detail výrobku
| Výkon | 5x40 W |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 900 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 416 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 138 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
