Pastelo white - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Sol-SL.0465 Pendant lamp PASTELO 1 white detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 142 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
621 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 806 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 806 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0466 Pendant lamp PASTELO 3 white detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 900 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 103 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 516 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 969 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 969 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0468 Pendant lamp PASTELO 5 white detail výrobku
| Výkon | 5x40 W |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 900 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 56 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 412 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 133 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 133 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0467 Pendant lamp PASTELO 3P white detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Výška | 900 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 27 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 632 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 119 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
