Chandelier YOLI 3 - Designová svítidla
Sol-SL.1213 detail výrobku
| V sérii YOLI se stylová jednoduchost snoubí s nadčasovou klasikou a vytváří vizuální efekt, který se hodí do různých interiérů. Díky několika dostupným barevným verzím estetika lampy skvěle doplní prostory zařízené ve skandinávském, moderním, eklektickém, loftovém nebo industriálním stylu. Pravidelný tvar stínidla ve tvaru koule uklidňuje smysly a slouží jako vynikající dekorativní doplněk interiéru. Bude se dobře vyjímat v ložnicích, ale i obývacích pokojích nebo jídelnách. YOLI lze snadno přizpůsobit velikosti místnosti pomocí několika variant svítidla. Nenápadné, ale nepostradatelné - přesně takové je stropní svítidlo YOLI. | |
| Barva | černá |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 650 mm |
| Šířka | 980 mm |
| Výška | 650 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Lustr |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 65 |
| Šířka (cm) | 65 |
| Výška (cm) | 98 |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,4 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 2,2 |
| Typ závitu | G9 |
| Maximální výkon (W) | 8W |
| Propojení | 2 |
| Materiál | ocel/sklo |
| Tvar | kolo |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | rozptýlené světlo |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 69008.33 |
| Délka výrobku ( cm ) | 65 |
| Typ svítidla | Žyrandol 3 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 7 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 301 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 988 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 988 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
