Ceiling lamp YOLI 6 black - LED svítidla
Sol-SL.1155 detail výrobku
| Stropní svítidlo YOLI kombinuje stylovou jednoduchost s nadčasovou klasikou a vytváří vizuální efekt, který se hodí do různých interiérů. Díky dvěma dostupným barevným variantám - černé a bílé - se design lampy dokonale hodí do prostor ve skandinávském, moderním, eklektickém, loftovém nebo industriálním stylu .Pravidelný kulovitý tvar stínidla uklidňuje smysly a je dokonalým dekorativním doplňkem každé místnosti. Stejně dobře bude fungovat v ložnici, obývacím pokoji i jídelně. YOLI lze snadno přizpůsobit velikosti místnosti díky několika variantám svítidla s jedním, dvěma, třemi, čtyřmi nebo dokonce šesti světelnými body. Nenápadná, ale nepostradatelná - přesně taková je stropní lampa YOLI. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 3480 |
| Délka výrobku ( cm ) | 120 |
| Typ svítidla | Plafon 6 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 7 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 782 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 613 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 613 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
