Country - Klasická svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | rezavá / alabastrová |
| Materiál | kov / sklo |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. RL-R46322024 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 1x60+1x40 W |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
2 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 899 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 899 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R30871024 excl.1xE27 detail výrobku
| Barva | rezavá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1300.0 mm |
| Průměr | 335.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 132 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 449 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 449 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. RL-R3432-24 excl.2xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Výkon | 2x75 W |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. RL-R1198-24 excl.5xE14 detail výrobku
| Barva | rezavá |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5x40 W |
| Výška | 1720.0 mm |
| Průměr | 550.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 175 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 449 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 449 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. RL-R5031-24 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | rezavá |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 400.0 mm |
| Průměr | 155.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 799 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
676 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 979 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 979 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
