RL-R30871024 excl.1xE27 - Country
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | rezavá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1300.0 mm |
| Průměr | 335.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 132 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 449 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 449 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
