Linion napájení Power Box 230/24V max. 120W černá - PAULMANN - Liniové osvětlení
Pau-98206 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 120 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 120W |
| Kolekce | LINION |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
