ADIS LED D SLIM MVS 28W NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03755 ADIS LED D SLIM MVS 28W NW detail výrobku
|
Mikrovlnný pohybový senzor je součástí svítidla úhel činnosti senzoru 150°/360 dosah detekce pohybu < 1,7 m, 2,5 m, 3,3 m, 4 m vypnutí po < 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min, 10 min, 20 min, 30 min pracovní frekvence 5,8 GHz ± 75 MHz |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 28 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 71 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Světelný tok | 1900 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 5 ks - ihned k odeslání, dalších 347 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
762 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 847 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 847 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
