ADIS LED D SLIM MVS 20W NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03754 ADIS LED D SLIM MVS 20W NW detail výrobku
|
Mikrovlnný pohybový senzor je součástí svítidla úhel činnosti senzoru 150°/360 dosah detekce pohybu < 1,7 m, 2,5 m, 3,3 m, 4 m vypnutí po < 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min, 10 min, 20 min, 30 min pracovní frekvence 5,8 GHz ± 75 MHz |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 68 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Světelný tok | 1360 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 511 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
644 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 715 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 715 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
