Ciampino 2 - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Egl-901723 detail výrobku
|
lampička na stěnu |
|
| Výkon | 1x28 W |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Záruka | 2 roky |
Dodání 4-7 prac. dnů
1 490 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Egl-901724 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Výkon | 1x28 W |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Záruka | 2 roky |
Dodání 4-7 prac. dnů
2 190 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
