Ciampino - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Egl-901193 detail výrobku
| Výkon | 4x28 W |
| Délka | 975 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 2 roky |
Dodání 4-7 prac. dnů
6 190 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Egl-901194 detail výrobku
| Výkon | 5x28 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 540 mm |
| Záruka | 2 roky |
Dodání 4-7 prac. dnů
8 590 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Egl-901722 detail výrobku
| Výkon | 1x28 W |
| Výška | 1100 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Dodání 4-7 prac. dnů
1 590 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
