Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-IN-EI MENDORI T
23 188 Kč
|
- kaz na skle |
|
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 2050 mm |
| Průměr | 160 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 1 ks
U více kusů poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům