Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
|
s měděným horním krytem |
|
|
nutno napsat jakou barvu kovu: černá, bílá, černozelená, černostříbrná nebo černoměděná. |
|
| Barva | transparentní |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x23 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 660 mm |
| Výška | 1610-2260 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům