Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-METEORITE 48 HALO C
16 385 Kč
| Barva | stříbrnošedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED, 6 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 126 mm |
| Hloubka | 156 mm |
| Včetně zdroje | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Včetně trafa | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SLV GmbH |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům