Pre-51260 - SANGA 1xE14/60W, PURPLE, WALL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
614 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 767 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 767 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
