SANGA 3xE14/60W, BROWN - Kuchyňská svítidla
Pre-51253 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
2 046 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 558 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 558 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
