Sol-SL.0135 - Pendant lamp HORUS 45 white
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Elegantní stropní svítidla z kolekce Horus byla vytvořena pro moderní interiéry a domy v avantgardním stylu. Stylová stropní svítidla a závěsná svítidla z této řady vynikají jednoduchou, vkusnou linií a originální formou. Velkou předností kolekce HORUS je její univerzálnost - představená svítidla se skvěle hodí do modernistických, skandinávských, loftových nebo moderních úprav. Vynikající kvalita a bezkonkurenční efekt pro nejnáročnější zákazníky. | |
| Barva | bílá |
| Objímka | E27 |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Provádění | PVC |
| Výška zboží v centimetrech | 111 |
| Šířka zboží v centimetrech | 45 |
| Délka zboží v centimetrech | 45 |
| Rozměry podhledu | 8/8 cm |
| Rozměr stínidla | 45/11 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 37462.5 |
| Typ svítidla | Lampa wisząca 1 (45 cm) |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 715 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 526 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 526 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
