Horus Sollux - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0137 Ceiling lamp HORUS 35 grey detail výrobku
| Barva | šedá / imitace škrábaného hliníku |
| Výkon | 2x60 W |
| Šířka | 350x350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 12 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Výprodej -60%
2 450 Kč 980 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Sol-SL.0140 Ceiling lamp HORUS 45 grey detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | šedá / imitace škrábaného hliníku |
| Výkon | 3x60 W |
| Šířka | 450x450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 4 ks - ihned k odeslání, dalších 14 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Výprodej -60%
3 257 Kč 1 303 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0138 Ceiling lamp HORUS 35 white detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 2x60 W |
| Šířka | 350x350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 24 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Výprodej -31%
2 241 Kč 1 546 Kč
počet výprodejových kusů: 1
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0141 Ceiling lamp HORUS 45 white detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | bílá |
| Výkon | 3x60 W |
| Šířka | 450x450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 6 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 232 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 899 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 899 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0136 Ceiling lamp HORUS 35 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 2x60 W |
| Šířka | 350x350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 4 ks - ihned k odeslání, dalších 10 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Výprodej -40%
2 241 Kč 1 345 Kč
počet výprodejových kusů: 4
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0139 Ceiling lamp HORUS 45 black detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | černá |
| Výkon | 3x60 W |
| Šířka | 450x450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 232 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 899 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 899 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
