Pau-79992 - LED nástěnné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 2700K 230V 15W antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Tulga |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
