LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 27W antracit - PAULMANN - Moderní svítidla
Pau-79989 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 27 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Světelný tok | 2900 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 27W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Tulga |
Dodání 7-14 dní
Supercena
6 772 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
