LED nástěnné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 2700K 230V 15W antracit - PAULMANN - Stropní a nástěnná
Pau-79992 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Hloubka | 41 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Tulga |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
