LED stropní svítidlo Smart Home Zigbee 3.0 Tulga měnitelná bílá / 19 / 1x9W antracit stmívatelné - PAULMANN - Stropní a nástěnná
Pau-79996 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Výkon | 19 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 50 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 19W |
| Materiál doplňkový | textil |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Tulga |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 422 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 134 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 134 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
