LED stropní svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 2700K 32,5W antracit - PAULMANN - Stropní a nástěnná
Pau-79990 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 32,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 50 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 32,5W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Tulga |
Dodání 7-14 dní
Supercena
4 514 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 940 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 940 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
