Pau-79991 - LED nástěnné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 2700K 230V 17W antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 17 W |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 17W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Tulga |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 943 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 873 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 873 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
