Pau-79989 - LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 27W antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 27W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Tulga |
| Světelný tok | 2900 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
6 772 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
