Ren-R14205 - REP 18 zápustná černá 230V LED 6W 90° IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 6 W |
| Montážní otvor - tvar | obdélník |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Barva světla | teplá bílá |
| Hloubka | 10 mm |
| Montážní otvor | 48 mm |
| Světelný tok | 330 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 305 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 450 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 450 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
