REP 27 zápustná černá 230V LED 10W 90° IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL - Zahradní svítidla
Ren-R14207 detail výrobku
| Barva | černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Montážní otvor | 80 mm |
| Zápustná hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 431 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Montážní otvor - tvar | obdélník |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 10W |
| Barva světla | teplá bílá |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 85 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
2 160 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 400 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 400 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
