STR-03773 KROMA LED S 10W GREY CW - KROMA LED S 10W GREY CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Barva světla | 6200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 111 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 850 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 505 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
