KROMA LED 100W GREY NW - Zahradní svítidla
STR-03236 KROMA LED 100W GREY NW detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 100 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 269 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hloubka | 32 mm |
| Světelný tok | 8280 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 2707 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
667 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 741 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 741 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
