KROMA LED S 30W GREY NW - Zahradní svítidla
STR-03606 KROMA LED S 30W GREY NW detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 30 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 177 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 54 mm |
| Světelný tok | 2660 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1251 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
419 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
