KROMA LED S 50W GREY NW - Zahradní svítidla
STR-03607 KROMA LED S 50W GREY NW detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 50 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 229 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 59 mm |
| Světelný tok | 4420 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1332 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
567 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 630 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 630 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
