KROMA LED S 20W GREY CW - Zahradní svítidla
STR-03705 KROMA LED S 20W GREY CW detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Barva světla | 6200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 144 mm |
| Výška | 159 mm |
| Hloubka | 54 mm |
| Světelný tok | 1690 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 634 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 392 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 392 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
