STR-03707 KROMA LED S 50W GREY CW - KROMA LED S 50W GREY CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Barva světla | 6200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 50 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 229 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 59 mm |
| Světelný tok | 4320 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 318 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
567 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 630 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 630 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
