STR-03233 KROMA LED 20W GREY NW - KROMA LED 20W GREY NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 144 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hloubka | 23 mm |
| Světelný tok | 1720 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 115 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1100 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
181 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 201 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 201 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
