Mil-379822 - LED pásek Batten 18W 60cm 1850lm 4000K IP65
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| CRI [RA] | ≥80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,137 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,152 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 10 |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1850lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 24 |
| HMOTNOST BALENÍ | 3,5 kg |
| Hloubka balení (cm) | 3.7 |
| VÝŠKA (mm) | 35 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| Hloubka (mm) | 52 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP65 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
