Mil-377920 - Závěsné svítidlo JOKER GREEN/GOLD 1xGU10
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,15 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,4 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 14 |
| POWER | 1xGU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 425 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 44 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | ZELENÁ / ZLATÁ |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | 21 DNÍ OD OBJEDNÁVKY |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | FÓLIE + ŘEZANÁ LEPENKA |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
589 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 654 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 654 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
