Nástěnné svítidlo JOKER CASHMERE/GOLD 1xGU10 - Stropní a nástěnná
Mil-383659 detail výrobku
| Svítidla z kolekce JOKER CASHMERE/GOLD jsou návrhem pro ty, kteří oceňují kombinaci klasického tvaru s decentní dekorativní povrchovou úpravou. Série zahrnuje nástěnná, stropní a závěsná svítidla - ideální do obývacího pokoje, předsíně a ložnice. Díky širokému rozptylu světla a použití standardního závitu GU10 jsou svítidla funkční a snadno se instalují. Toto všestranné osvětlení vám umožní vytvořit ucelené uspořádání v celém domě. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,38 kg |
| Hloubka balení (cm) | 10.5 |
| Hloubka (mm) | 110 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 110 mm |
| VÝŠKA (mm) | 130 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 19 |
| POWER | 1xGU10 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 95 mm |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER CASHMERE |
| barva | KASZMIR |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | 21 DNÍ OD OBJEDNÁVKY |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 55ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 495ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Fólie/polystyren |
Sklad dodavatel 22 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
440 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 489 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 489 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
