Mil-377911 - Nástěnné svítidlo JOKER GREEN/GOLD 1xGU10
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,36 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| Hloubka (mm) | 110 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 110 mm |
| VÝŠKA (mm) | 130 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| POWER | 1xGU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 95 mm |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | ZELENÁ / ZLATÁ |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | 21 DNÍ OD OBJEDNÁVKY |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | FÓLIE + ŘEZANÁ LEPENKA |
Sklad dodavatel 49 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
440 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 489 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 489 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
