Mil-376714 - Závěsné svítidlo JOKER WHITE/WOOD 3xGU10
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| Hloubka balení (cm) | 23.5 |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,88 kg |
| POWER | 3xGU10 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4,31 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 425 mm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 67 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 9 |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | KOV + DŘEVO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující základní skupina NOVÉ STROMY |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 5ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 100ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Fólie/deska |
Sklad dodavatel 3 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 904 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 116 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 116 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
