Mil-376546 - Stropní svítidlo JOKER WHITE/GOLD 3xGU10
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,96 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,18 kg |
| Hloubka balení (cm) | 12 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 15 |
| VÝŠKA (mm) | 170 mm |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| ŠÍŘKA (mm) | 340 mm |
| POWER | 3xGU10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 40 |
| Hloubka (mm) | 55 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 95 mm |
| barva | Bílá / zlatá |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 20ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 240ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Fólie/polystyren |
Sklad dodavatel 64 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 183 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 314 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 314 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
