Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-146764P9
5 360 Kč
| S vypínačem | |
| Barva | matný nikl / bílá |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům