RL-R81332030 - Tommy RL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | Barva dřeva |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hloubka | 120.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 413 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
