Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-A011850
6 248 Kč -
×
Art-1934060A
21 383 Kč
| Barva | černá / měď |
| Materiál | ocel |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 3x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 4-14 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům