Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-SPACE CLOUD LED S GREY
44 710 Kč -
×
Art-NEBULA LED C/W
44 155 Kč
| Barva | chrom-lesklý / čirá / chrom |
| Materiál | kov / křišťál / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 740 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Průměr | 730 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 48 ks, dodání 7-10 prac. dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům